Vendor, Electronic Identity

قیمت مناسب
تحویل به موقع
گارانتی رضایت مشتری
01

درباره ما

بنیان سرویس وِندُر در سال 1384 و با هدف طراحی و تولید بستر های ذخیره سازی و نشر اطلاعات ویژه صنایع کشور آغاز بکار نمود. از همان ابتدا توجه ویژه به ایجاد یک پایگاه جامع اطلاعاتی کالا در کشور مد نظر موسسین این سرویس قرار گرفت و تمامی ایده ها و استراتژی های توسعه بر مبنای همین طرز تفکر پایه ریزی و ادامه یافت. وِندُر به عنوان یک شرکت خصوصی دانش بنیان ، تمرکز ویژه ای بر استفاده از تکنولوژی های برنامه نویسی روز دنیا و بومی سازی این دانش در کشور عزیزمان داشت و در همین راستا بر برقراری ارتباط با دانشگاه ها و کمپانی های مطرح IT جهان از جمله SAP هندوستان اهتمام ورزید و توانست در سال 1388 بصورت رسمی خود را به عنوان یک شرکت متخصص در حوزه تولید ابزار های وب پایه در سطح جهان معرفی نماید.
در این بازه ی زمانی چهار ساله نیز علاوه بر طراحی و تولید چندین سرویس از جمله پایگاه اطلاع رسانی مشاغل کشور ، سرویس جامع ارتباطی تیزر ، نرم افزار سایت ساز آنلاین و غیره خود را در صنعت فناوری اطلاعات کشور نیز مطرح ساخته و مورد اعتماد بسیاری از سازمان های دولتی و خصوصی از جمله استانداری آذربایجان شرقی ، شهرداری تهران ، وزارت کشاورزی قرار گیرد. (سوابق کاری وِندُر بصورت جامع در قسمت تجربه های کاری بیان شده است.)
در سال 1392 و پس از سال ها تجربه بین المللی و داخلی اقدام به تولید سرویس جامع شناسنامه الکترونیک کالا نمودیم که حاصل ارتباط عمیق متخصصین ما با صنایع کشور میباشد. در حال حاضر وِندُر دارای بیش از 400 هزار قلم کالای شناسنامه دار شده در صنایع مختلف میباشد.

02

خدمات ما

ما تمامی نیازهای شما را بررسی و درک می کنیم و خدماتی با کیفیت به شما ارائه می دهیم
شناسنامه الکترونیک کالا

شناسنامه الکترونیک کالا ، مجموعه اطلاعات توصیفی نامتقارن کالا میباشد (فیلد های اطلاعاتی از حیث ماهیت با یکدیگر متفاوت بوده اما همگی آن کالا را توصیف میکنند) که با هدف معرفی همه جانبه ی محصول جمع آوری و در قالب فرمی معین نمایش داده میشود. مانند تصویر،اطلاعات عمومی و فنی، اطلاعات عرضه کننده و...

کدینگ کالا

مفتخریم تیم کدینگ کالای وِندُر طی سال ها پژوهش و کسب تجربه در این حوزه بیش از 19 استاندارد بین المللی کد گذاری کالا را رمز گشایی نموده و آماده ی پیاده سازی در بسترهای انبارش کالا میباشد . همچنین خدمتی مبنی بر احصاء تناظر استاندارهای محلی کد گذاری کالا با استاندارهای بین المللی نیز ارائه مینماییم.

وندور لیست

دسترسی به اطلاعات عرضه کنندگان کالا در سطح کشور به تفکیک حوزه های فعالیت ، دیگر قابلیت سرویس وِندُر میباشد که به روشهای متنوعی از قبیل وب سرویس و یا API در اختیار متقاضیان قرار خواهد گرفت. اطلاعات عرضه کننده شامل اطلاعات تماس ، مشخصات شرکت ، حوزه های فعالیت و غیره میباشد.

احراز اصالت کالا

احراز اصالت کالا ، فِعلی است که در نتیجه آن کالای تقلبی از اصل ، توسط مصرف کننده شناسایی می شود. بدین وسیله ارزش برند کالای مربوطه برای مشتریان و سایر ذی نفعان باقی و یا حتی افزایش می‌یابد. وِندُر سامانه احراز اصالت کالا را در سه بستر فضای مجازی ، وب سایت و سامانه پیامک در اختیار کاربران قرار میدهد.

اصطلاح شناسی

اصطلاح شناسی یکی از نیازهای مهم و کاربردی در صنایع کشور از لحاظ ایجاد زبان مشترک ، آموزش نیروی انسانی ، جلوگیری از سوء برداشت از واژه ها و ... میباشد. این خدمات در قالب شناسنامه الکترونیک کالا و بصورت کاملا تخصصی و سفارشی برای یک موضوع توسط متخصصین ما جمع آوری،تحلیل و ارائه میشود.

برگزاری سمینار آموزشی

ارائه خدمات آموزشی در حوزه سیستم های اطلاعاتی با موضوعیت راهکارهای طبقه بندی کالا از دیگر خدمات مجموعه وِندُر میباشد . این سمینارهای آموزشی با محوریت شناسنامه الکترونیک کالا در اختیار سازمان ها و کارخانجات به جهت افزایش سطح علمی کارکنان و مدیران برگزار خواهد شد .

داده های انبوه کالا

وندر اقدامات گسترده ای در خصوص بستر سازی به جهت تهیه ، پرداخت و نیز انتشار اطلاعات انبوه مرتبط با توصیف کالا نموده است و در همین راستا موتور جستجوی کالا را به آدرس اینترنتی www.irvendor.com ارائه نموده است. اطلاعات بصورت نظام مند بوده و میتوانند ارزش پژوهشی داشته باشند.

خدمات GIS کالا

این خدمت امکان دسترسی به میزان پراکندگی کالای مورد نظر در سطح کشور به تفکیک استان را در اختیار مخاطب قرار میدهد. با استفاده از این سامانه به سادگی میتوان نزدیک ترین مرکز فروش و یا عرضه کننده را جهت خرید کالا انتخاب نمود. همچنین سایر گزارشات مدیریتی توزیع کالا میتواند خروجی این سرویس باشد.

MSOD

شکست ساختار ماشین به قطعات جزء تشکلیل دهنده ی آن و در ادامه تهیه شناسنامه داده توصیفی کالا برای هر یک از قطعات ، از خدمات منحصر بفرد و تخصصی تیم وِندُر میباشد. نمایش و شناسنامه سازی قطعات زیر مجموعه در لایه های مختلف و بر اساس نوع ساختار ماشین (به عنوان نمونه موتور ژنراتور ، موتور برق و ...) انجام میپذیرد.

بازار پژوهی

امروزه برای افزایش توان رقابتی و حفظ جایگاه برند در بازار میبایست نگاه جدی تری به وضعیت تولید و عرضه محصولات رقبا داشته باشیم. در نظر گرفتن نقاط قوت و ضعف ، امکان بررسی وضعیت توزیع آنها در سطح کشور و سایر اطلاعات توصیفی کالا میتواند به عنوان یک مرجع اطلاعاتی برای سازمان ها قرار گیرد.

وندر در فروشگاه زنجیره ای

امروزه با گسترش روز افزون فروشگاه های زنجیره ای ، توجه به دو اصل در کسب و کار لازمهء بقاء در بازار می باشد. اصل اول ، اعتماد سازی بازار به برند فروشگاه و اصل دوم، بهینه سازی هزینه تمام شده کالای قابل عرضه (قیمت خرید + هزینه های حمل ، انبارش و فرایند های منتهی به فروش) است. سرویس شناسنامه الکترونیک وِندُر پاسخگوی این نیاز شما می باشد.

وندر در فروشگاه آنلاین

در اصل سرویس وِندُر با جمع آوری اطلاعات توصیفی کالا از تامین کننده(عرضه کننده کالا) و نشر (در اختیار گماردن) شاخص محور این اطلاعات به توزیع کننده (فروشگاه های اینترنتی) این امکان را می دهد که منحنی بهینه سازی هزینه تمام شده را به بیشینه ترین نقطهء خود برسانید . و در نهایت به عنوان یک راهکار اطلاعاتی در عرصه خرید کالا نقش ایفا نمایید .

23 پروژه
پروژه های انجام شده
8.300+
مشتریان فعال وندر
1.000.000+
تعداد کالاهای موجود
100+
شاخص های اطلاعاتی شناسایی شده
03

گام های شروع همکاری

برای شروع همکاری تنها چند گام ساده زیر را بایدطی نماییم
01

درخواست جلسه معرفی خدمات

با مشاوران ما در وِندر تماس بگیرید. پس از دریافت نیاز سازمان شما ، و ارائه مشاوره های اولیه، زمان جلسه ای جهت شناخت هرچه بهتر دو مجموعه برقرار میگردد.

02

شناسایی نیاز از سوی کارفرما

پس از معرفی جامع خدمات وِندُر و ارائه راهکارهای موجود جهت بهبود شرایط سازمان ، کارفرما خدمات مورد نیاز خود را انتخاب نموده و درخواست آن را ارسال مینماید.

03

تشکیل جلسه مشاوره حول نیازها

در این مرحله جلسه ای برای بررسی ابعاد اجرایی سرویس وِندُر حول نیاز های کارفرما برگزار میگردد و مشاوره های لازم جهت آغاز به کار ارائه میگردد.

04

عقد قرارداد

پس از شناسایی نیازها و امکان سنجی آن ها ، قراردادی میان دو مجموعه عقد و همکاری آغاز میگردد.

در صورت نیاز به مشاوره، درخواست مشاوره خود را برای ما ارسال نمایید

درخواست مشاوره
Parsapp Livechat