داده های انبوه کالا

با توسعه ی سرمایه گزاری دولت در حوزه خدمات الکترونیک و انتشار آزاد اطلاعات در کشور ، با حجم گسترده ای از داده در حوزه کالا مواجه هستیم که این اطلاعات در صورتی که بصورت نظام مند و در قالب فرم های مهندسی شده قرار بگیرند، میتوانند ارزش پژوهشی و نیز صنعتی داشته باشند.
مجموعه ی وندر اقدامات گسترده ای در خصوص بستر سازی به جهت تهیه ، پرداخت و نیز انتشار اطلاعات انبوه مرتبط با توصیف کالا نموده است و در همین راستا اولین موتور جستجوی کالا در صنعت را به آدرس اینترنتی www.irvendor.com ارائه نموده است.
ما در تیم وِندُر معتقدیم برای ایجاد ارزش افزوده ای پربار در سطح ملی میبایست از توانمندی و پتانسیل کلیه سازمان های فعال در حوزه جمع آوری داده و یا سازمان هایی که بر حسب فعالیت خود دارای بانک اطلاعاتی میباشند ، دعوت به همکاری نماییم. کلیه افراد حقوقی و حقیقی اعم از دولتی ، عمومی و خصوصی که دارای داده های انبوه مرتبط با توصیف کالا میباشند ، میتوانند داده های خود را با ما به اشتراک بگذارند و از منافع عمومی و مالی آن منتفع گردند.

خدمات ویژه سایت های فروش آنلاین کالا

وِندُر با هدف انتشار آزاد اطلاعات در کشور و حمایت از شرکت های دانش بنیان ، کلیه بستر های لازم جهت به اشتراک گذاری داده های توصیفی کالا را در قالب API طراحی و تولید نموده است. از همین رو از فروشگاه های آنلاین دعوت میشود تا در صورت تمایل درخواست خود را به واحد فروش ارسال نموده تا از اطلاعات انبوه وب سایت وِندُر بهره مند شوند.
تیم وِندُر مفتخر است که توسط تیم تحقیقاتی خود توانسته داده های توصیفی بیش از یک میلیون قلم کالا را در سطح جهان جمع آوری و انتشار دهد. این محصولات شامل ابزار های و کالاهای صنعتی ، مواد غذایی و غیره میباشد.