InstaMotion

تابحال به این فکر کردید که برای توصیف محصولتون یه انیمیشن کوتاه بسازید و با اون کالای مورد نظرتون رو معرفی کنید؟ مثلا یک انیمیشن ساده 60 ثانیه ای که نظر مشتری رو جلب کنه ، داخلش ویژگی های محصول رو معرفی کنه و در آخر فروش اون محصول رو افزایش بده.
حتما فکر میکنید که توان پرداخت هزینه ی یک انیمیشن کوتاه رو ندارید ! یا اینکه اصلا نمیدونید چطور میشه یه انیمیشن ساده و کوتاه درست کرد.

اینستاموشن چیست ؟
اینستاموشن (InststaMotion) یک انیمیشن 60 ثانیه ایست که کالایی را توصیف می کنم این محصول که یکی از خدمات سرویس وندر میباشد توسط یه تیم حرفه ای با اعضای خوش ذوق و سلیقه طراحی شده و میتونه با کمترین هزینه برای تک تک محصولات شما انیمیشن بسازه. هدف اینستا موشن توصیف ویژگی های یک کالا در 60 ثانیه به منظور کسب اطلاع بیشتر توسط بازدید کننده فروشگاه اینترنتی (چه در وبسایت و چه در شبکه اجتماعی) شماست . خیلی ساده تر اینکه هدف این انیمیشن تبلیغ نیست ، افزایش آگاهی مشتری نسبت به کالاهای قابل عرضه در فروشگاه اینترنتی (چه در وبسایت و چه در شبکه اجتماعی) شماست.
انیمیشن چطور محصول شما رو معرفی میکنه؟
در این انیمیشن سعی میشه در قالب چند جمله ویژگی های جذاب ، از جمله قیمت ، سایز ، رنگ ، تخفیف ویژه ، نحوه سفارش و غیره ، محصول شما رو به مشتری معرفی کنه و انگیزه ی خرید رو بالا ببره. این انیمیشن در عین ساده و کم حجم بودن میتونه به خوبی حس مثبت رو ایجاد کنه.


نمونه کارها

برای مشاهده نمونه کارها به اینستاگرام ما مراجعه کنید:
@instamotion.ir